Kontaktujte nás

Radi sa s vami spojíme

Za projektom ZŠ Narnia Trnava stojí 9-členný tím odhodlaných trnavčanov, miestny zbor Cirkvi bratskej a rolu zriaďovateľa zastáva Združenie škôl  C.S. Lewisa .ú.z. (účelové zariadenie Cirkvi bratskej).

Mgr. Petra Klementovičová

Riaditeľka
  • 0903 939 997
  • petra.klementovicova@narniatt.sk

Petra je pedagogička prvého stupňa s mnohoročnými skúsenosťami na rôznych typoch základných škôl. Pôsobila ako učiteľka na štátnej škole, neskôr ako učiteľka a zástupkyňa riaditeľa na tradičnej cirkevnej škole, až napokon bola súčasťou pedagogického tímu, ktorý rozbehol CZŠ Narnia v Pezinku. Túžbu vidieť aj v Trnave školu, do ktorej chodia deti i učitelia s radosťou, Petra nosí v srdci z celého tímu najdlhšie – od chvíle ako sa do nášho mesta v roku 2012 prisťahovala. S manželom Jurajom vychováva dve čulé deti a je hlavnou vedúcou pre pedagogickú oblasť. 

Mgr. Ján Grexa

Líder pre nepedagogické procesy
  • 0903 123 449
  • jan.grexa@narniatt.sk

Jano je absolventom fakulty manažmentu Univerzity Komenského. Je to mladý muž s výnimočným talentom, veľkým srdcom a víziou, ktorá nás všetkých presahuje. Chce vidieť školu, na ktorej sú deti s učiteľmi reálnymi partnermi na ceste objavovania života. Aktuálne pracuje na CZŠ Narnia Bratislava v manažérsko-administratívnej role a učí tiež náboženstvo. V Trnave sa stará najmä o koordináciu tímu, plynulý chod administratívnych procesov a je zodpovedný za komunikáciu s verejnosťou.

PaedDr. Roman Baranovič

riaditeľ Združenia škôl C. S. Lewisa
  • roman.baranovic@narnia.sk

Základná škola Narnia Trnava

Mozartova 10, Trnava
  • sekretariat@narniatt.sk
  • Mozartova 10, 917 08 Trnava

Komunikácia je pre nás v Narnii jeden z dôležitých pilierov a preto Vám radi poskytneme informácie a odpovieme na Vaše otázky.
Neváhajte sa nás kontaktovať, budeme radi :).