Fond Kaspian

“To know what would have happened, child? said Aslan. No. Nobody is ever told that.”

C.S. Lewis, Prince Caspian

Fond Kaspian, pomenovaný podľa narnijského princa, je sociálny štipendijný fond určený pre žiakov ZŠ Narnia, ktorých rodina sa nečakane dostane do nepriaznivej finančnej a sociálnej situácie. Hlavným poslaním je finančná podpora konkrétnemu dieťaťu a jeho rodine naďalej zostať súčasťou komunity našej školy.

Fond Kaspian sa vytvára a spravuje za aktívnej spolupráce školy a rodičov žiakov a priateľov školy. Rodičia môžu do fondu Kaspian prispievať jednorazovo alebo pravidelne (aj menšou sumou). Darca môže svoju podporu kedykoľvek ukončiť, prerušiť, ale aj obnoviť. Každý darca má právo na informáciu o využití jeho daru.

Fond Kaspian má vyhradený bankový účet zriadený školou. Prístup a oprávnenie k účtu má riaditeľ a koordinátor pre nepedagogické procesy. IBAN SK05 8330 0000 0023 0291 8422

Škola má zriadenú nasledovnú emailovú adresu: kaspian@narniatt.sk pre potreby komunikácie so žiadateľmi.

O čerpanie pomoci z Fondu Kaspian je potrebné požiadať. Pre informácie o postupe žiadosti je potrebné kontaktovať koordinátora Fondu Kaspian kaspian@narniatt.sk. Fond Kaspian má svoj štatút a pravidlá fungovania.